مرکز خرید و فروش انواع ایزوپل
خانه / عایق رطوبتی / خرید عمده عایق حرارتی رطوبتی با قیمت مناسب

خرید عمده عایق حرارتی رطوبتی با قیمت مناسب

بعایق حرارتی رطوبتی از انواع عایق ها است که کاربرد بسیار زیادی در ساختمان سازی دارد و در موارد مختلفی استفاده می شود. این عایق با کیفیت بسیار مناسبی در کشور تولید می شود و تهیه آن با قیمت ارزان کار راحتی است. شما می توانید این محصول را با کیفیت بالا خریداری کنید. در مقاله زیر همه چیز در مورد خرید عمده عایق حرارتی رطوبتی توضیح داده شده است.

خرید عمده عایق حرارتی رطوبتی با قیمت مناسب

خرید انواع عایق رطوبتی با کیفیت مناسب در بازار داخلی

خرید انواع عایق رطوبتی با کیفیت مناسب در بازار داخلیعایق رطوبت به دلیل استفاده و اهمیت زیاد در کشور تولید می شود و قابل خریداری در بازار های داخلی است. یکی از دلایلی که باعث ایجاد آسیب در ساختمان و کاهش عمر مفید آن می شود رطوبت است. برای این منظور عایق کاری ساختمان در برابر رطوبت ضروری است. رطوبت در اثر خاک یا باران ایجاد می شود و ممکن است توسط بدن یا سطح دیواره یا کف و پایه ایجاد شود.

برای کنترل رطوبت منازل نیز از عایق رطوبت استفاده می شود. رطوبت تأثیر منفی بر ساختمان می گذارد. جذب رطوبت توسط دیواره باعث تورم گچ، ترک و قارچ و قالب می شود. گاهی اوقات ورود آب به سطوح ساختمان ها در زمستان عاملی برای انجماد و از بین بردن و از بین بردن اجزای نما مانند آجر، سنگ یا روکش است.

علاوه بر این، رطوبت باعث زنگ زدگی فلزات می شود و عاملی برای پوسیدگی چوب مورد استفاده در ساختمان است. زهکشی به معنای از بین بردن سطح آب یا زیرزمینی از یک سازه برای جلوگیری از آسیب  های احتمالی است.

اهداف زهکشی شامل پایین آمدن سطح رطوبت، جلوگیری از فرونشست، کاهش فشار بر روی دیوار ها، کاهش سطح استاتیک و ثابت نگه داشتن تراکم خاک است. زهکشی به انواع زیر طبقه بندی می شود: زهکشی لبه این زهکشی برای ذخیره و انتقال زهکشی  های جانبی در جاده و در مجاورت پیاده رو ها استفاده می شود.

زهکشی سفره ای این نوع زهکشی به منظور زهکشی شیرابه  ها و در مکان  های چال زباله اجرا می شود. عایق رطوبتی و  حرارتی را می توان با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از طریق آژانس  ها و سایت  های بصورت عمده و غیر فله خریداری کرد. عایق کاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مؤثر است و انواع مختلفی وجود دارد.

فروش عایق حرارتی نانو در کشور

عایق حرارتی نانو به دلیل صرفه جویی مصرف بسیار مهم است و در کشور ما فروش ویژه ای دارد. بقا در دنیای صنعتی امروز به حفظ و پس انداز دارایی  های ملی از جمله انرژی و سوخت نیاز دارد. دما و در نتیجه ذخیره انرژی دما را به این سطح  های خارجی می رساند.

استفاده از سطوح فلزی سقف  ها و میله  ها برای جلوگیری از انتقال گرما به ساختمان  ها، کاهش دمای سطوح خارجی تجهیزات صنعتی مانند مخازن و راکتور ها و غیره، صنایع فلزی و نظامی، کاهش جذب گرما و جلوگیری از انتقال سرما از طریق بام، دیوار ها و بام  ها از جمله مزایای کاهش مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش تقاضا برای استفاده از تجهیزات سرد است.

ضد خوردگی و جلوگیری از زنگ زدگی، عایق حرارتی، آکوستیک و رطوبت، راندمان پایین در رطوبت بالا، عدم اشتعال به دلیل گرما و گرما، پوشش حرارتی در محدوده دمای ۸۰ تا ۲۴۰ درجه سانتیگراد.

پخش عمده عایق حرارتی

پخش عمده عایق حرارتیعایق حرارتی به دلیل کاربرد  زیاد در کارخانه  ها تولید و توزیع می شود و می تواند به عنوان منبع اصلی انواع مهم عایق حرارتی در ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد: انرژی، نفوذ رطوبت، انتقال صدا در سطوح ساختمان، لوله  ها، مخازن و مجاری، مواد و از موادی به نام عایق استفاده می شود. علاوه بر امکانات گرمایش و سرمایش، از عایق در صنایع مختلفی مانند پتروشیمی، نفت، شیمیایی، خودروسازی، کشتی سازی، هواپیما، نیروگاه و صنایع دارویی استفاده می شود.

انواع عایق حرارتی را می توان از عمده فروشی عابق حرارتی که پخش عایق حرارتی نانو و فروش عایق رطوبتی پلیمری را قیمت گرفت و خرید. قیمت عایق رطوبتی و خرید عایق رطوبتی بام را می توان از نمایندگی عایق رطوبتی ارزان خریداری کرد.

تکامل عایق  مسیر بسیار طولانی است، از جمله انتقال از عایق  های معدنی مانند فایبرگلاس و پشم سنگ به نسل جدید عایق، معروف به عایق پلیمری. عایق پلیمری مزایای بسیاری دارد، از جمله سهولت در نصب، انعطاف پذیری، وزن سبک، و غیره.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به ساخت ساختمان های سبک تر، لازم بود که ضخامت دیواره  ها به حداقل برسد. اصولاً گرما به سه روش منتقل می شود: تشعشع، هدایت و  همرفت. در دو روش اول برای انتقال گرما یک مایع یا خلاء لازم است، اما در روش سوم انتقال با تماس اشیاء صورت می گیرد.

انتقال حرارت از دیواره  های بیرونی ساختمان به شکل انتقال حرارت مهمترین عامل از بین رفتن یا دستیابی به گرما در ساختمان  های معمولی است. از زمان بسیار قدیم، انسان به دنبال محافظت از ساختمان های خود در برابر رطوبت است.

این محافظت در فصول بارانی و برفی برجسته تر شد که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش امکانات مربوطه، نیاز به حفاظت بیشتر شده و احساس می شود و امکانات مرتبط با این کار به تدریج پیشرفت بیشتری پیدا می کند. بسیاری از اماکن در منازل از جمله سقف، حمام، توالت، استخر و هر جای دیگر که در معرض آب و رطوبت قرار دارد، می تواند نشت رطوبت را به همراه داشته باشد. ن

شت رطوبت به این مکان ها با گذشت زمان ساختار و زیبایی آن را از بین می برد. همچنین نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می تواند مشکلات دیگری از جمله: زنگ زدگی فلزات، رشد قالب و قارچ ها، انجماد ساختمان و غیره ایجاد کند و یا ورق هایی در اندازه (طول و عرض) مورد نیاز تولید و ساخته می شود. مشتریان و به بازار عرضه می شوند تا مورد استفاده قرار گیرند.

این روکش ها با ترکیبات مختلف خود برای محافظت در برابر آب و رطوبت ساخته می شوند. در همین حال، عایق های رطوبت مدرن نیز توسعه یافته و به بازار عرضه شده اند که از فناوری های جدید پیروی می کنند. این عایق های رطوبت دارای ترکیبات منحصر به فرد خود هستند و لایه های باریک تر و سبک تری دارند که نصب آن ها بسیار ساده تر است.

امروزه این نوع عایق رطوبت طرفداران ویژه خود را در سراسر جهان پیدا کرده است. قابل توجه است که عایق های رطوبت مدرن انواع و کیفیت های مختلفی دارند. بهتر است در انتخاب نام تجاری این عایق ها بیشتر دقت کنید. یکی از این عایق های رطوبت مدرن نانو رنگ است.

این محصول در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم است و به همین دلیل در مقابل نور خورشید و هوای بسیار مقاوم است. رنگ های نانو به عنوان یک جزء واحد و بدون استفاده از حلال ها مورد استفاده قرار می گیرند و در عین حال کاربرد بسیار سریع و آسان دارند.

عایق رطوبت سیمان نوعی عایق رطوبت پلیمر است که در واقع برای افزایش چسبندگی و انعطاف پذیری در ساخت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. از مواد پلیمری استفاده می شود. به منظور بهبود عملکرد عایق سیمانی، برخی از آن ها از نانوذرات استفاده می کنند. توجه داشته باشید که این نوع عایق رطوبت برای مکان هایی که احتمال ترک خوردگی وجود دارد مناسب نیست.

این عایق ها در برابر فرسایش بسیار مقاوم هستند و بنابراین علاوه بر مکان های مرطوب، گزینه خوبی برای عایق کاری دیوارهای ساختمان نیز می باشد. هستند و استفاده می شوند. یکی دیگر از کاربردهای گسترده ضد آب سیمان در مکان هایی مانند استخرها و مخازن آب است.

کارخانه تولید عایق‌های رطوبتی در تبریز

تولید کننده عایق  های رطوبت و همچنین عایق  های نانو و فوم  های پلی اتیلن (پلی فوم) epe و همچنین عایق حرارتی و برودتی توسط کارخانه  های تبریز با بهترین کیفیت تولید می شود. ضد آب بودن پلیمری نوعی از پوشش آب بندی و نوع سفید است.

این ماده پلیمری مبتنی بر آب است، نوع شفاف آن تحت فناوری نانو و مبتنی بر حلال  ها و ترموپلاست است. با توجه به محتوای نفت  خوب ایران، عایق های با قیر جزء عایق های متداول رطوبت در صنعت ساخت و ساز بوده اند. بنابراین اکثر فعالان صنعت ساخت و ساز از جمله تولید کنندگان و مهندسان عمران کمتر با مقوله ضد آب پلیمری آشنا هستند.

عایق ضد آب پلیمری، که گاهی از آن به عنوان آب بندی پلیمری یاد می شود، یکی از عایق  های جدید ضد آب در ایران است.در صنعت ساختمان استفاده می شود. ایزوگام و قیر برای کلیه مهندسین فعال در زمینه ساخت و ساز شناخته شده است. البته از کاهگل به عنوان یکی از قدیمی ترین پوشش  های محافظ بخصوص در برابر نفوذ رطوبت در صنعت ساختمان سال ها استفاده می شد.

در سال  های بعد، قیر به عنوان یک سیستم قابل اعتماد برای آب بندی فضای مرطوب تر ساختمان از جمله آب بندی سقف، خدمات آب بندی، آب بندی بالکن و سایر قسمت  های ساختمان مورد استفاده قرار گرفت. عایق ضد آب پیش ساخته به نام ایزوگام نیز نزدیک به ۳ تا ۴ دهه است که در ایران رایج است.

عمده فروشی عایق حرارتی چسب دار

عمده فروشی عایق حرارتی چسب دارعایق حرارتی چسب دار تا حد زیادی قابل تخلیه است. عایق حرارتی رول چسب برای سرعت بخشیدن به عملیات نصب در پروژه  های صنعتی و ساختمانی و همچنین عایق کاری مناطقی که فضای کار کمی دارند استفاده می شود. این عایق  ها در عرض ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت ۲۵، ۱۹، ۱۵، ۱۳، ۹، ۶، ۶ میلی متر در دسترس هستند.

عایق رول چسب در پشت به دو شکل موجود است: چسب نخ ساده و تقویت شده و برای مصارف داخلی طراحی شده است. از آنجا که برای نصب و نصب سایر عایق  های قدیمی مانند فایبرگلاس زمان لازم است، این امر می تواند باعث بروز مشکلات اساسی پوستی و تنفسی برای نصب کنندگان شود.

فوم عایق بندی منحصراً برای مجاری گرمایش، سرمایش، تهویه هوا، لوله و شیرآلات تولید می شود و با درخواست مشتری با روکش آلومینیومی و پی وی سی تولید می شود. عایق رطوبت MCI و عایق رطوبت فیبری RCI برخی از این نوع عایق رطوبت هستند.

بررسی تفاوت عایق حرارتی و رطوبتی نانو

عایق کاری نانو حرارتی پوشش  ها در انواع مختلفی تولید می شود، بنابراین به دلیل تخصصی بودن آن، توصیه می شود روکش مورد نظر خود را با بخش فنی شرکت مشاوره انتخاب کرده و اطلاعات فنی و اجرایی آن را دریافت کنید.

اما در کلیه پوشش  ها لازم به ذکر موارد زیر است: سطح زیر کار باید کاملاً تمیز و عاری از هرگونه آلودگی روغن و روغن باشد. در کلیه پوشش  ها، به منظور اعمال هر لایه، لایه قبلی باید کاملاً خشک باشد تا لایه  ها باعث کاهش درجه حرارت در لایه  ها شوند در حالی که لایه  ها چسبندگی بهتری دارند.

میزان عایق و کاهش دما به طور مستقیم با ضخامت روکش  ها ارتباط دارد. بنابراین، پس از اعمال و خشک کردن هر لایه، ابتدا ضخامت و سپس اندازه گیری کاهش دما اندازه گیری می شود و در صورت لزوم لایه  های بعدی اعمال می شود.

به منظور اعمال تمام روکش  ها و به منظور افزایش سرعت و سهولت در کار، می توان مواد مورد نظر را از دستگاه بدون هوا یا اسپری کنتکس اسپری کرد. در روکش  هایی که به آغازگر نیاز دارند، برای جذب گرما باید یک لایه بسیار نازک از آغازگر اعمال شود. برای پردازش از عدم چسبندگی و جدایی رنج ببرید.

نسل جدید عایق حرارتی، صوتی و رطوبت با استفاده از فناوری نانو برای عایق کاری لوله  های نصب، منبع ذخیره آب، مجرای تهویه مطبوع و انواع سطوح زیرساختی، سطوح ساختمانی کف و دیوار، جایگزین مناسب برای گچ و خاک و بستر برای نازک شدن، چسبندگی بالا و مقاوم در برابر محیط های اسیدی و تحمل قلیایی و دما از (من های ۷۰٫C تا ۱۰۷۶٫ C مثبت). عایق نانو یکی از عایق  هایی است که می توان آن را به راحتی در سطوح مختلفی مانند سطوح فلزی و غیر فلزی مانند رنگ اعمال کرد و از اتلاف انرژی جلوگیری کرد.

عایق نانو یک عایق ضد آب است که بر اساس ساختار شیمیایی ارگانوسیلان ساخته شده است، که دوستدار طبیعت است  و محلول در آب است. فناوری نانو اکنون ابزاری مؤثر و مقرون به صرفه برای افزایش بهره وری انرژی در ساختمان  های موجود و همچنین ساخت و ساز های جدید است.

نمایندگی عایق رطوبتی شرکتی

نمایندگی عایق رطوبتی شرکتیعایق رطوبت شرکتی را می توان از طریق نمایندگی فروش آن ها در شهر های مختلف بدست آورد. عایق  ها به روش  های مختلفی استفاده می شوند. صفحه زهکشی این لوله زهکشی در مجاورت سازه  هایی که فشار هیدرولیک روی آن اعمال می شود، استفاده می شود.

عایق قیر و گونیومتر یکی از رایج ترین عایق  های مورد استفاده در کشور است. علاوه بر مزایای ذکر شده، این عایق دارای معایبی همچون تجزیه درجه حرارت بالا و تغییر شکل فشار است. استفاده از قیر گونی به عنوان عایق اقتصادی نسبت به سایر عایق های رطوبت اقتصادی  تر است و به دلیل مصرف آن در طی سالیان متمادی، می توان از بازده آن اطمینان حاصل کرد.

به طور کلی، در کشور ما، ایران، مهندسین و فعالان صنعت ساخت و ساز مدت  ها است که از روش  های مختلفی برای آب بندی چنین فضاهایی در ساختمان استفاده می کنند. این روش  ها در ابتدا برای کاهگل در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفت.

گفتنی است، در ۴ دهه گذشته، شرکت های بزرگی مانند شرکت پشم شیشه ایران اقدام به تولید عایق قیر پیش ساخته موسوم به ایزوگام کرده اند تا از آن در عایق بندی ساختمان بویژه عایق بام و عایق کاری استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: صیادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120526785
شماره فکس : 02142695149
تلگرام: Dlinaco@
اینستاگرام: Dlinaco
پست الکترونیکی: dlinaaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع عایق های رطوبتی | فروش ویژه آن در بازار داخلی و خارجی

انواع عایق های رطوبتی در جاهایی از ساختمان استفاده می شود که در معرض نم و رطوبت قرار دارد مانند پشت بام ها، کف و دیوار های حمام دستشویی و یا در مناطق سردسیر دی

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید