مرکز خرید و فروش انواع ایزوپل
خانه / عایق رطوبتی / انواع عایق های رطوبتی | فروش ویژه آن در بازار داخلی و خارجی

انواع عایق های رطوبتی | فروش ویژه آن در بازار داخلی و خارجی

انواع عایق های رطوبتی در جاهایی از ساختمان استفاده می شودکه در معرض نم و رطوبت قرار دارد مانند پشت بام ها، کف و دیوار های حمام دستشویی و یا در مناطق سردسیر دیوارهای ساختمان ها را از عایق رطوبتی می پوشانند ما در این مقاله شما را با انواع عایق رطوبتی آشنا می کنیم و چگونگی تولید این محصول را برای شما توضیح می دهیم.

انواع عایق های رطوبتی | فروش ویژه آن در بازار داخلی و خارجی

مرکز خرید انواع عایق های رطوبتی

مرکز خرید انواع عایق های رطوبتیمرکز خرید انواع عایق های رطوبتی را می توان با جستجو در سایت های مختلف مطلع شد که در بیشتر شهر ها این مراکز دایر است که کار آن ها  بیشتر در روزهای منتهی به فصل پاییز زیاد می شود. که پخش انواع عایق رطوبتی به وسیله این ها انجام می شود.

فروش ویژه عایق های رطوبتی در بازار داخلی و خارجی

فروش ویژه عایق های رطوبتی در بازار داخلی و خارجیفروش ویژه عایق های رطوبتی در بازار داخلی و خارجی در فصلهای سرد سال و یافصل پاییزکه هواشروع به سرد شدن می کند و بارش ها شروع می شود این فروش های ویژه در بازار های مختلف در داخل کشورو همچنین در بازار های خارجی انجام می شود.تجارت انواع عایق های رطوبتی و صادرات آن به بازارهای خارجی خصوصا در فصل های منتهی به پاییز و سردشدن هوا فروش خوبی دارد چون یکی از ضروریات در ساختمان است که فروش ویژه هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی در سایت های معتبر انجام می شود که مزیت های عایق رطوبتی به موارد زیرمی توان اشاره کرد

بادوام و مقاوم

کاربردراحت آن

مقاوم در برابر فشار بالای آب

مقاوم در برابر آب وهوایی مختلف

مقاوم در برابر سایش

سرعت بالای انجام کار

قابل اجرابر روی تمام سطوح

اجازه عبور به به بخار و امکان ایجاد تنفس زیرین و غیره است.

سفارش انواع عایق های رطوبتی به صورت عمده

سفارش انواع عایق های رطوبتی به صورت عمده برای سفارش عایق های رطوبتی به صورت عمده می توان به کارخانه تولید کننده این محصول مراجعه کرد و محصول خود را به صورت عمده سفارش داد ویا با مراجعه به نمایندگی هاو مراکز پخش و عرضه این محصول است که فروش انواع عایق های رطوبتی از طریق همین نمایندگی ها  و مراکز پخش و فروش این محصول و کارخانه تولید کننده انجام می شود. انواع عایق های رطوبتی را می توان در سه دسته قرار داد:

انواع عایق های رطوبتی بر اساس روش اجرا آن:

مانند ایزو گام و قیر گونی که برای  چسبیده شدن باید آن را گرم کرد(عایق رطوبتی گرم اجرا)

عایق رطوبتی mciو عایق رطوبتی rcl که با مخلوط نمودن جز پودری و جز مایع میتوان با استفاده از قلم مو یا غلطک رنگرزی آن را اجرا کرد (عایق رطوبتی سرد اجرا)

انواع عایق رطوبتی بر اساس نوع مواد تشکیل دهنده:

عایق رطوبتی بر پایه قیر مانند ایزوگام و قیرگونی است

عایق رطوبتی بر اساس پلیمری:

که انواع پلیمرها و یا کو پلیمرها پایه آب یا پایه حلالی است و عایق های رطوبتی پایه سیمانی هم جز عایق هایرطوبتی پلیمری است

انواع عایق رطوبتی بر اساس ساختارعایق در هنگام اجرا:

عایق های رطوبتی پیش ساخته به عایق های رطوبتی می گویند که لایه عایق رطوبتی در کارخانه تولید می شود که روال آماده این عایق در محل پروژه روی زیر آیند چسبانده می شودکه ایزوگام و ژئو ممبران از این دست است.

عایق رطوبتی درجا: که غشای عایق رطوبتی در محل پروژه اجرا می شودعایق رطوبتی mcl و یا عایق رطوبتی قیروگونی از این دست هستند.

مراحل تولید عایق های رطوبتی

مراحل تولید عایق های رطوبتیبرای تولیدعایق رطوبتی باید ملات یا مصالح اولیه با ترکیب چند ماده تولید شود که به این عمل پرایمر می گویند که برای تهیه پرایمرقیر با پایه نفتی ودرجه نرمی ۸۰-۲۵ پیش گرم می شود و این افزایش دما تا ۸۰درجه سانتی گراد ادامه می یابد و بعد از این ترکیب کربنات کلسیم هم به آن افزوده می شود و با توجه به نوع عایق این مواد افزودنی فرق می کند و مرحله بعد نشستن فیلم بر سطح پرایمر است انتقال می یابد و بعد از زمانی ترکیب حاصل خنک می شود و برش و بسته بندی و به انبار ها انتقال می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد صیادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120526785
شماره فکس : 02142695149
تلگرام: Dlinaco@
اینستاگرام: Dlinaco
پست الکترونیکی: dlinaaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عایق رطوبتی نانو پلیمر مرغوب در تهران

عایق ها یکی از ملزومات اصلی در صنعت ساختمان سازی می باشند که دارای انواع مختلفی بوده و به عایق های حرارتی، عایق رطوبتی و عایق صوتی دسته بندی می شوند. عایق های ر

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید